Lokalne atrakcje

Atrakcje Boho house najlepiej określić poprzez 4 słowa

Woda, las, piasek, rower

Boho House położony jest w małej miejscowości Rogowo, pomiędzy miejscowościami Mrzeżyno (2,5 km) oraz Dźwirzyno (4,0 km) na obszarze NATURA 2000, w pasie wydm, w sąsiedztwie lasu i bliskiej odległości do morza. To zatem miejsce polecane dla alergików, z uwagi na sąsiedztwo lasu sosnowego. Tereny ponad 54 km wybrzeża są siedliskiem gatunków chronionych ptaków. Nieopodal Rogowa można znaleźć nie tylko naturalne wydmy, ale również zalewiska i rezerwaty przyrody, w tym Resko Przymorskie.

Z balkonu domu można dojrzeć morze przez las sosnowy, a już na pewno usłyszeć. Bujnemu i naturalnemu otoczeniu towarzyszy spokój, z uwagi na małą ilość zabudowań w sąsiedztwie. Zaledwie 0,5 km od Boho House znajduje się urokliwe Jezioro Resko owiane historią. Dla tych, którzy kojarzą Rogowo z historią, Boho House stanie się dobrą bazą do zgłębienia tajemnic wojskowości. Dla tych jednak, którzy lubią atrakcje kurortu, niedaleko znajduje się Kołobrzeg, oddalony zaledwie 25 min. jazdy samochodem od Boho House. Po dniu pełnym atrakcji w tym pięknym mieście, chętnie wrócimy do zielonego zakątka w sąsiedztwie lasu i wydmy.

Unikatowa lokalizacja daje możliwość aktywnego wypoczynku oraz bezpośredniego kontaktu z naturą. Morskie wybrzeże, fale, niemalże dzika plaża oraz spokojne jezioro z przystanią umożliwiają uprawianie różnych sportów wodnych, a w tym także urokliwego wędkarstwa.

Dla zwolenników dwóch kółek, Boho House to świetna lokalizacja na włączenie się na trasę rowerową R10, która jest chętnie wybierana przez rowerzystów. To droga wiodąca przez województwa zachodnio-pomorskie oraz pomorskie oraz urocze wydmy i piaszczyste plaże.

Jeśli ktoś kocha bieganie, spacery o poranku po plaży lub długie wycieczki rowerowe, to Rogowo idealnie spełni oczekiwania osób, które pragną spędzić tam urlop lub zamieszkać. Nieocenionym walorem plaż w Rogowie jest możliwość spokojnego i cichego wypoczynku przez czerpanie z morskiej bryzy oraz ciepłego drobniutkiego piasku z dala od tłoku.

Bliskość Mrzeżyna pozwala na wybranie się spacerem, lasem, wzdłuż wydm, z widokiem na morze, aby zafundować sobie pyszną rybkę, gofry i obowiązkowo lody.

Jeśli ktoś chciałby nacieszyć się nowoczesnym Aquaparkiem oraz SPA, polecamy odwiedzenie tej atrakcji przy Hotelu Zalewski właśnie w Mrzeżynie.

Dla tych, którzy chcieliby się przemieszczać, zapominając na chwilę o własnym samochodzie, polecamy oczywiście liczne wypożyczalnie rowerów albo skorzystanie z Express Bus, którego przystanek jest zlokalizowany niedaleko od obiektu, który to autobus zabierze nas do Kołobrzegu bądź do Trzebiatowa, przejeżdżając przez sąsiednie miejscowości.


Wynajem

Aby wynająć domek prosimy o kontakt na poniższy numer:

+48 603 303 040

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego systemu rezerwacji

Informacje

Boho House położony jest w Rogowie, pomiędzy miejscowościami Mrzeżyno i Dźwirzyno na obszarze NATURA 2000, w pasie wydm, w sąsiedztwie lasu i bliskiej odległości do morza.

Z balkonu domu można uslyszeć, a także dojrzeć morze przez las sosnowy. Bujnemu i naturalnemu otoczeniu towarzyszy spokój, z uwagi na małą ilość zabudowań w sąsiedztwie.

Dla osób lubiących rozmaite atrakcje kurortu szczególnie polecamy znajdujący się niedaleko Kołobrzeg, do którego z Boho House dojedziemy samochodem w zaledwie 25 min.

Dla miłośników dwóch kółek, Boho House to świetna lokalizacja na włączenie się na trasę rowerową R10, która jest chętnie wybierana przez rowerzystów.

Nieocenionym walorem plaż w Rogowie jest możliwość spokojnego i cichego wypoczynku przez czerpanie z morskiej bryzy oraz ciepłego drobniutkiego piasku z dala od tłoku.